Jizersko-ještědský horský spolek opět pracoval na Jezdci

V neděli 22. 10. 2006 se opět vypravili členové Jizersko-ještědského horského spolku (JJHS) na vyhlídku Jezdec v Liberci-Ruprechticích. Tato skalní vyhlídka v lesích na strmých svazích údolí Černé Nisy byla v roce 2005 členy JJHS kompletně zrekonstruována. Po několika měsících již však byla část zábradlí zničena vandaly, JJHS se proto rozhodl, zábradlí opětovně opravit a vylepšit tak, aby vyhlídka byla ještě bezpečnější.

Zábradlí bylo tedy opraveno a vyztuženo a byla také zajištěna přístupová cesta. Členové JJHS zároveň při této příležitosti vysbírali odpadky v okolí. Vyhlídka by tak měla být zase trošku bezpečnější než dříve. I přesto je však třeba upozornit všechny návštěvníky, že na vyhlídku vstupují pouze na vlastní nebezpečí a vždy by měli dodržovat zásady bezpečnosti a nevstupovat mimo vyhrazený prostor. Na opravu přispělo, stejně jako vloni, statutární město Liberec.