Dotisk knihy Tři Iseriny

S nebývale velkým ohlasem se u čtenářů setkala publikace Tři Iseriny od autorů Miloslava Nevrlého, Otokara Simma a Jana Pikouse mladšího.

Liberecký Jizersko-ještědský horský spolek ji poprvé vydal v říjnu 2006 a za rok byla úplně rozebrána.

Na 152 stranách kniha přináší množství vlastivědných informací a osobních vzpomínek na kultovní místa Jizerských hor, osadu Jizerku na české straně a osady Velká Jizera a Orle na straně polské. Texty jsou doplněny barevnými fotografiemi a černobílými dobovými pohlednicemi.

Zájem o publikaci stále trvá a tak horský spolek přistoupil k dalšímu vydání, které se právě v těchto dnech objevuje na pultech knihkupectví, informačních centrech i v některých horských chalupách. Pro radost všem milovníkům, obdivovatelům i návštěvníkům našich hor.