Nová pravidla odměňování soutěže stovkařů

S platností od 1. 1. 2017 dochází po dohodě se společností JEŠTĚD, spol. s r.o., k následujícím změnám v odměňování účastníků soutěže stovkařů na Ještěd.

Každý registrovaný účastník soutěže, který dosáhne sta výstupů, získá od hotelu Ještěd památeční půllitr s logem hotelu a soutěže stovkařů. Půllitr již nebude obsahovat jméno účastníka.

Předání půllitru bude domluveno s kanceláří Jizersko-ještědského horského spolku (Nerudovo nám. 108/1, Liberec 1, tel. 485 109 717, email horskyspolek@volny.cz), která smluví termín předání s hotelem Ještěd.

Každý účastník soutěže získá po předání půllitru 10 piv zdarma od hotelu Ještěd k vybrání do jednoho roku ode dne předání půllitru.

Veškeré stávající výhody pro současné stovkaře, kteří již v minulosti sta a více výstupů dosáhli, se ruší bez náhrady.