Káva Jizerky

Vážení členové, rádi bychom Vám představili limitovanou edici kávy, která vznikla ve spolupráci s libereckou pražírnou kávy Nordbeans, organizací Visit Jizerky a Jizersou magistrálou o.p.s. na podporu Jizerských hor. Z prodeje každého balíčku této kávy půjde 40 Kč Jizersko-ještědskému horskému spolku na projekty spojené s ochranou přírody či zlepšení návštěvnické infrastruktury v Jizeských horách. Kávu Jizerky můžete aktuálně zakoupit v prodejnách Nordbeans (kavárna a pekárna DOK u vlakového nádraží či kavárna Sweet City v ulici Ruprechtická), v některých informačních centrech v Jizerských horách či na emailové adrese info@jizerky.cz společnosti Visit Jizerky. Pár kusů bude v budoucnu možné zakoupit také v kanceláři JJHS, avšak prodej zde bude omezený. Děkujeme všem, kteří kávu zakoupí a podpoří tím naší práci.